BIO ELECTRO PEELING

bio1Bio Electro Peeling to najnowższa technologia pozbycia się zmarszczek! To rodzaj nieinwazyjnej ,, mikrodermabrazji” wywołanej prądami elektrycznymi. Prasowanie zmarszczek to jeden z najnowszych sposobów walki ze zmarszczkami, cellulitem i utratą jędrności skóry!Zabiegi bio electro peelingu to NOVUM KOSMETOLOGII! Jest to jedyna na świecie eksfoliacja, czyli złuszczanie naskórka falami radiowymi. Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów przy użyciu Bio Electro Peelingu potwierdzone są bardzo wieloma badaniami.

 
 
bio2

Metoda ta jest przyjazna zarówno dla cer wrażliwych jak i trądzikowych. Po stymulacji proces pilingujący może być aktywny przez kolejne 4-5 dni Usuwa martwe komórki naskórka, a następnie skreatynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka.Przyspiesza naturalny proces odnowy skóry, liftinguje, spłyca zmarszczki, posiada działanie

odmładzające oraz rozstępy, poprawia gęstość skóry, redukuje blizny potrądzikowe i pooperacyjne, redukuje opadnięte powieki oraz opuchliznę pod oczami. Dodatkowo działa dezynfekująco oraz jako bariera przed patogenami zewnętrznymi i bakteriami. Jest to unikalny peeling o szerokim zastosowaniu.

Bezpośrednio po Bio Elektro Peelingu zalecamy wykonać zabieg falami radiowymi monopolarnymi lub bipolarnymi. Fale radiowe to jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny, spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Fale radiowe nadają skórze elastyczność, polepszają jej gęstość i nadają cerze blask.

Częstotliwość wykonywania zabiegów
Pierwsze 2-3 zabiegi można wykonać codziennie. Potem 2 – 3/4 sesji w miesiącu
Zabieg można także wykonać jednorazowo.

Przykłady zabiegów
Lifting, niwelacja podwójnego podbródka, spłycanie zmarszczek i rozstępów, zabiegi odmładzające na
skórę wokół oczu, poprawa stanu cer trądzikowych, spłycanie blizn potrądzikowych, zwiększenie jędrności biustu, rozjaśnienie przebarwień.

bio4bio3