TERAPIA SKORY GLOWY HAIR SPA

Polega na stosowaniu fototerapii wobec problemu wypadania włosów oraz kuracji MIST wobec problemów: przetłuszczania, łuszczycy, łupieżu, skory wrażliwej i suchej. Do mycia włosów wskazana jest organiczna kąpiel. Foto-terapia opiera się na użyciu zimnego, czystego światła biologicznego o dużej zawartości energetycznej ( do 120 MW/cm2 ). Sekwencyjne stosowanie różnej długości fal pozwala na podniesienie potencjału energetycznego komórek w naskórku i skórze właściwej. W konsekwencji foto-terapia przyspiesza proces regeneracji skory oraz stymuluje mieszki włosów do wejścia w cykl rozwoju. Wymaga 12 naświetleń w cyklu 2 razy w tygodniu. Japoński preparat MIST zawiera kwas hialuronowy i wyciągi z morskich roślin. Jego aplikacja pozwala na uzupełnienie niedoborów istotnych substancji śladowych w skórze i we włosach. Winien być aplikowany na skórze głowy każdego dnia kuracji ( nie rzadziej niz 2 razy w tygodniu ). Organiczna kąpiel działa antyseptycznie i odbudowująco. Hamuje wydzielanie potu i sebum. Zawiera wyciągi z kokosa, hebanowca, herbaty, borowki, lawendy i róży.

Kurację Mist wykonujemy z użyciem japoński preparatu MIST zawierającego kwas hialuronowy oraz Kassou Ekisu – mieszankę wyciągów z glonów morskich. Stosowany jest w pielęgnacji włosów, którym przywraca pierwotną sprężystość, połysk, nawilżenie. Przedłuża cykl mycia. NIE OBCIĄŻA. Stosowany na zimno winien być aplikowany na skórę głowy i włosy po każdym ich umyciu. Stosowany na ciepło pozwala na uzyskanie natychmiastowego efektu. Jest bardzo skuteczny w terapii skóry głowy: przetłuszczania, łupieżu, suchej skóry, łuszczycy, nadwrażliwości. Wymaga codziennej aplikacji bezpośrednio na skórę. Profilaktycznie winien być stosowany po każdym myciu głowy. Warunkiem koniecznym dla skuteczności terapii jest równoległe stosowanie Szamponu Wzmacniającego ENTIR. Polega na stosowaniu fototerapii wobec problemu wypadania włosów oraz kuracji MIST wobec problemów: przetłuszczania, łuszczycy, łupieżu, skory wrażliwej i suchej. Do mycia włosów wskazana jest organiczna kąpiel. Foto-terapia opiera się na użyciu zimnego, czystego światła biologicznego o dużej zawartości energetycznej ( do 120 MW/cm2 ). Sekwencyjne stosowanie różnej długości fal pozwala na podniesienie potencjału energetycznego komórek w naskórku i skórze właściwej. W konsekwencji foto-terapia przyspiesza proces regeneracji skory oraz stymuluje mieszki włosów do wejścia w cykl rozwoju. Wymaga 12 naświetleń w cyklu 2 razy w tygodniu. Japoński preparat MIST zawiera kwas hialuronowy i wyciągi z morskich roślin. Jego aplikacja pozwala na uzupełnienie niedoborów istotnych substancji śladowych w skórze i we włosach. Winien być aplikowany na skórze głowy każdego dnia kuracji ( nie rzadziej niz 2 razy w tygodniu ). Organiczna kąpiel działa antyseptycznie i odbudowująco. Hamuje wydzielanie potu i sebum. Zawiera wyciągi z kokosa, hebanowca, herbaty, borowki, lawendy i róży.

LASER BIO- LIGHT

Foto-terapia przyspiesza proces regeneracji skóry głowy oraz stymuluje mieszki włosów do wejścia w cykl rozwoju.Naturalne światło LED penetrujące w głąb skóry, działa i leczy problemy skóry głowy i włosów, blizny, rozstępy, trądzik, stany zapalne. 
Jest obecnie jedną z najbardziej obiecujących technik leczenia, gdyż jest metodą efektywną, jednocześnie nieinwazyjną, bez wywoływania negatywnych skutków ubocznych. Proponowane przez nas terapie profilaktyczne i lecznicze, dodatkowo potęgujemy łącząc działanie światła LED z wysokiej klasy, efektywnymi kosmetykami trychologicznymi, które aplikujemy Pacjentom na skórę głowy i włosy, w zależności od wybranego programu terapeutycznego.

Każdy rodzaj światła odpowiedzialny jest za inny problem zdrowotny:

światło czerwone: terapia przeciw wypadaniu włosów, regeneracja skóry, stymulacja produkcji kolagenu, 5-krotne przyspieszenie wzrostu komórek

światło niebieskie: wskazania: trądzik, terapia łuszczycy, atopowe zapalenia skóry, odbudowa struktury skóry

światło żółte: wskazane przy łuszczeniu się skóry i łupieżu suchym. Wzmacnianie naczynia kapilarne. Uodparnia i łagodzi skórę wrażliwą, podrażnioną

światło zielone: likwidacja obrzęków i naczynek krwionośnych. Rozjaśnia, wybiela skórę, usuwa przebarwienia, działa kojąco.

światło purpurowe: stymulacja energii komórek, cellulitis. Wskazane przy usuwaniu blizn

światło cyjanowe – działa wyciszająco i uspokajająco na skórę. Wskazane w terapii nadczynności gruczołu łojowego – łojotoku i w przypadku łupieżu tłustego. Kuracja wymaga 12 naświetleń w cyklu 2-3 razy w tygodniu. Polega na użyciu zimnego czystego światła biologicznego. Jest bezinwazyjna, bezpieczna i bardzo skuteczna. Promocyjna cena terapii 240 zł. (w tym preparaty do pielęgnacji). Jest to najwyższej jakości światłoterapia lampami LED z ostatniej generacji.